Çukur Dizisi Yayından Kaldırılıyor... Show TV'den açıklama geldi

Show TV ekranlarında yayınlanan ve milyonlarca kişi tarafından izlenen Çukur dizisi yayından kaldırılıyor. RTÜK'e 90.000 kişi çukur dizisini şikayet etti. Kaynak: Çukur Dizisi Yayından Kaldırılıyor... RTÜK'e 90.000 Şikayet etti! Show TV'den açıklama geldi

Magazin 10.09.2020, 22:01
3304
Çukur Dizisi Yayından Kaldırılıyor... Show TV'den açıklama geldi

Show TV ekranlarında izleyenleriyle buluşan Çukur dizisi, sevenlerini oldukça üzdü. 4.sezonuyla birlikte ekranlara gelen, daha birkaç gün önce yeni bölümü oynayan Çukur, koronavirüs sebebiyle erken sezon finali yapmıştı. Çukur'un yeni sezonunda oldukça heyecanlı anlar yaşanmış ve ekranlar kilitlenmiş, dizi tekrardan hakettiği yere gelmişti. 

Cumali, Yamaç'ın babasını öldürdüğünü öğrenmiş, ardından ise kahvehaneyi birbirine katmış ve son olarak Yamaç'ı kurşun yağmuruna tutmuştu. Yayınlanan fragmanda, annesine de "Senin oğlun babamı öldürdü, artık Çukur'da yeri yok" demişti. 

Show TV'nin resmi hesaplarından yapılan açıklamalarda; efsane dizi olan Çukur'un sorunsuz bir şekilde yayın hayatına devam ettiği belirtilmiş, hatta 14 Eylül 2020'de ekranlara gelecek Çukur 4.sezon 2. bölümün fragmanıu da yayınlanmıştı. Çukur dizisine dair ortaya atılan iddialar soğuk duş etkisi yarattı.

Kadrosunda oldukça usta oyuncuların bulunduğu Çukur'da 4.sezonda da oldukça heyecanlı, hatta daha önceki 3 sezondan çok daha heyecanlı anlar yaşanacaktı. 

ÇUKUR YAYINDAN KALDIRILIYOR

Daha 3 gün önce ekranlara gelen ve yeni bir rekor altına imza atan Çukur, izleyenleri oldukça heyecanlandırmıştı. Sosyal medyada Çukur dizisiyle ilgili olarak popüler hesaplardan birkaç tanesinden ve yine bununla birlikte birkaç küçük hesaptan, "Çukur Yayından Kaldırılıyor", "Çukur RTÜK'te 90.000 Şikayete Ulaştı" gibi birçok iddia ortaya atıldı. Bu iddialarla birlikte de milyonlarca kişi dizinin yayından kaldırılıp kaldırmadığıyla ilgili araştırma yapmaya başladı ve bu soruyu sordu.

Basın olarak; bu noktada Show TV'yi direkt olarak arayarak, yayından kaldırılıp kaldırılmadığını sorduk. Aldığımız dönüt ise; "yalan iddialara ilgi ve alaka gösterilmemesi" gerektiği yönünde oldu. Söz konusu dizinin yayın hayatına devam edeceği ve Pazartesi günü ekranlara 4.sezon 2. bölümün geleceği ifade edildi. 

Yorumlar (1)
Eyüp Yılmaz 11 ay önce
Siz neden yayından kaldırılıyor yazıyorsunuz o zaman sizde yalan haber başlığı atıyorsunuz