Engin Altan Düzyatan'dan, geri dönsün deniliyordu! Ancak son noktayı koydu

ATV ekranlarında heyecanla takip edilen Kuruluş Osman'da bu hafta Alişar'ın cezası kesildi. Osman Bey'in Alişar'ı obaya eli kolu bağlı getirmesi ve infaz etmesi geceye damgasını vuran sahnelerden oldu. Reyting rekorları kıran "Kuruluş Osman" dizisinin kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. 19. bölümde Sungur Tekin'in katılması izleyicileri heyecanlandırdı. Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey karakterine hayat veren Engin Altan Düzyatan'ın son paylaşımı kafaları karıştırsa da gerçek ortaya çıktı. Düzyatan geri dönüyor iddialarına son noktayı koydu.

Magazin 30.05.2020, 00:59
218
Engin Altan Düzyatan'dan, geri dönsün deniliyordu! Ancak son noktayı koydu

Çarşamba akşamları zirveyi hiç kimseye kaptırmayan Kuruluş Osman dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin hayranları Ertuğrul Bey'i canlandıran Engin Altan Düzyatan'ın Kurtuluş Osman'a katılmasını istiyor. Bu nedenle Ertuğrul Bey karakterini canlandıran Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman'a gelecek mi sorusu dizinin izleyicileri tarafından yanıt bekliyor. Engin Altan Düzyatan kısa bir süre önce yaptığı açıklamada geri dönecek mi iddialarına yanıt verdi.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN KURULUŞ OSMAN'A GERİ DÖNECEK Mİ?

Engin Altan Düzyatan'ın sosyal medya hesabından yaptığı son yaptığı paylaşım akılları karıştırdı. Ancak son olarak "Kuruluş Osman'a geri dönecek misin?" sorusuna yanıt veren Engin Altan Düzyatan şunları söylemişti;

"Orası çok severek çalıştığım, çok güzel bir işti. Biz bir işi sonlandırdık, yeni bir işe başlandı. Orada çalışan ekip arkadaşları benim arkadaşlarım. Hala aynı ekip devam ediyor. Sağ olsunlar, görüyorum takip ediyorum, çok da beğeniyorum. Bu plan meselesi, böyle bir planla ayrılmamıştık oradan, sonuçta bu başka bir dizi aslında yeni bir dizi. Değerlendiririz bakarız, ederiz. Şu an için öyle bir durum yok. Biraz dinlenmek istiyorum"

Düzyatan, "Sevdiğimiz arkadaşlarımız, ne kadar güzel bizim yarattığımız bir işi devam ettiriyorlar, bunlar iki farklı iş, ben çok severek izliyorum. Hayırlısı olsun" şeklinde konuşmuştu.

Yorumlar (0)