Samsun'da taptaze lezzetin adresi, TATMİX Kuruyemiş açıldı

Samsun'da kalite ve doğallığı en üst seviyede tutmayı hedefleyen Tatmix Kuruyemiş, görkemli bir açılış töreni ile hizmete girdi.

Samsun 11.04.2021, 20:38 12.04.2021, 14:57
784

Samsun'da taptaze lezzetin adresi, TATMİX Kuruyemiş açıldı Samsun'da kalite ve doğallığı en üst seviyede tutmayı hedefleyen Tatmix Kuruyemiş, görkemli bir açılış töreni ile hizmete girdi.

Samsun'un İlkadım İlçesi İlyasköy Mahallesi'nde bulunan, kalite ve doğallığı kendilerine hedefleyen, halka hizmeti ön planda tutarak yola çıkan Tatmix Kuruyemiş'in ilk şubesi, düzenlenen muhteşem törenle hizmete açıldı.

ZENGİN ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Samsun'da Yusuf Günaydın ve İsmail Tuncer ortaklığıyla vatansaşların damak tadına bir yenisini daha ekleyecek olan, taptaze ürünleri vatandaşlarla buluşturmak için yola çıkan Tatmix Kuruyemiş, şekerleme, kahve, baharat ve kuru meyve gibi zengin ürün çeşitliliğiyle adeta göz doldururken,  yeni bir lezzet noktası oldu.

AÇILIŞI DEMİRTAŞ YAPTI

İlyasköy Mahallesi'ndeki pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen açılış törenine İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş da katıldı. Kurdele kesiminin ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Damirtaş, ilçede böyle bir işletmenin açılmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, bol kazanç diledi. Açılış sonrası Demirtaş ve beraberindeki heyet Tatmix Kuruyemiş'i gezip işletme sahipleri Yusuf Günaydın ve İsmail Tuncer ile sohbet edip çalışmalar hakkında bildi aldı. 

''HİZMET İÇİN BURADAYIZ''

Ziyaret eden tüm dostlarına teşekkürlerini ileten Tatmix İşletme Ortağı Yusuf Günaydın, ''Gelen bütün arkadaş ve dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Yaklaşık 4-5 ay boyunca bu projeyi gerçekleştirebilmek için plan yaptık. Çok da güzel bir proje sunduk. Bizler halkımıza hizmet etmek adına elimizden gelen her şeyi yapmaya çalıştık. İlyasköy Mahallesi ve Samsun'a hizmet etmek adına güzel bir yer açtığımızı düşünüyorum. Onlara hizmet etmek için buradayız'' dedi.

''YENİ BİR MARKA SUNDUK''

Mağazayı doğal ürünlerle donattıklarını ifade eden Günaydın, ''Kuruyemiş, şekerleme, kahve, baharat ve kuru meyve olarak elimizden gelen bütün doğal ürünleri evimize gidebilecek en temiz haliyle Samsun halkına sunuyoruz. İnsanların bize verdiği destek de çok önemli. Samsun'a yeni bir markayı sunabildiğimizi düşünüyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte hem bize hem de Samsun halkına istihdam sağlayabilecek bir marka haline geliriz" diye konuştu.

''HEPSİ BİRİNCİ SINIFTIR''

''Doğal kuruyemişlerimizi ve içebileceğiniz en lezzetli kahveleri bulunduruyoruz'' diyen Günaydın şunları söyledi: ''Baharat köşesi de yaptık. Bulundurduğumuz baharatlar ile aktarların hepsi birinci sınıftır. Son dönemde kafa karıştıran söylentiler çıktı. Biz bu duruma hassasiyetle yaklaşıyoruz. Hizmet ve güleryüzümüzü de hiçbir zaman eksik etmiyoruz. Şekerleme ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi bulunmuyor. Glikoz şekeri kullanmadan birebir kendi fabrikamızda ürettiğimiz şekerleme ürünlerimiz var."

Emre ÖNCEL

Yorumlar (0)