Geylani net konuştu...Elimizden geleni yapacağız

Yardımcı Antrenör Gökhan Geylani, ''Ligin boyu kısaldı. Önümüzdeki 5 maçı tek tek değerlendireceğiz ve iyi odaklanıp bu işin sonunu getirmek için elimizden geleni yapacağız'' dedi.

Samsunspor 10.04.2021, 20:34
288
Geylani net konuştu...Elimizden geleni yapacağız

Geylani net konuştu...Elimizden geleni yapacağız Yardımcı Antrenör Gökhan Geylani, ''Ligin boyu kısaldı. Önümüzdeki 5 maçı tek tek eğerlendireceğiz ve iyi odaklanıp bu işin sonunu getirmek için elimizden geleni yapacağız'' dedi.

 

ALTIN DEĞERİNDE 
Yılport Samsunspor'da Yardımcı Antrenör Gökhan Geylani, Aydeniz Et Balıkesirspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Geylani,  “Son derece mutluyuz. Tüm oyuncularımızı canı gönülden kutluyorum. Maçın başından sonuna kadar istekli, arzulu bir oyun oynadık. Burada rakibi de kutlamak istiyorum. Çok iyi takım savunması yaptılar. Hiç alan ve zaman vermemeye çalıştılar ama biz hiç vazgeçmedik. İlk yarıda yine direkten dönen topumuz var, yine kaçırdığımız pozisyonlar var. İkinci yarıda yine pozisyonla başladık ve yine kaçırdık. Böyle olunca 0-0 giden maçlarda rakibin içinde bulunduğu durum itibariyle buradan alacakları 1 puan altın değerindeydi"diye konuştu.

TEK TEK DEĞERLENDİRECEĞİZ
Kalan 5 maçıda tek tek değerlendirip basşarılı olmak istediklerini ifade eden Gökhan Geylani, “Sahada 2 kale bir top varsa favori olmaz ama biz favori oyunu oynadık. Daha önce golü atsaydık, oyunun seyri ve gidişatı daha değişik olurdu. Şimdi yapacağımız iş bu maçı bugün yaşayalım. Yarından itibaren Menemenspor maçına odaklanalım. Çünkü ligin boyu kısaldı. Biz geçen hafta Tuzla’da iyi bir viraj dönmüştük. Fakat damalı bayrağa ulaşmak için önümüzde 5 tane daha maç var. Bu 5 maçı tek tek eğerlendireceğiz ve iyi odaklanıp bu işin sonunu getirmek için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

BİR İKİ GÜNE NETLEŞİR
Gökhan Geylani sakatlanan Tomane’nin durumuyla ilgili ise, "1-2 gün sonra daha net bir bilgi verebiliriz. Fakat ilk aldığım bilgiye göre, daha önceki sakatlığının nüksettiği, fakat o şekilde daha derin bir sakatlık olmadığı ama ligin boyu kısaldığı için bundan sonra kullanabilip kullanamayacağımızı 1-2 gün sonra daha net bilgi verebiliriz” dedi.

Yorumlar (0)