Samsunspor'da Gökhan Alsan tepkisi 

Kırmızı beyazlı taraftarlar Altınordu gibi kritik bir maçta ucuz bir şekilde kırmızı kart gören Gökhan Alsan'a büyük tepki gösterdi.

Samsunspor 15.03.2021, 21:01
2451
Samsunspor'da Gökhan Alsan tepkisi 

Samsunspor'da Gökhan Alsan tepkisi  Kırmızı beyazlı taraftarlar Altınordu gibi kritik bir maçta ucuz bir şekilde kırmızı kart gören Gökhan Alsan'a büyük tepki gösterdi.

 

Yılport Samsunspor taraftarlar sosyal medya üzerinden Altınordu gibi kritik bir maçta ucuz bir şekilde kırmızı kart gören Gökhan Alsan'a büyük tepki gösteriyor. 9. dakikada gereksiz bir yere sarı kart gören 30 yaşındaki orta saha oyuncusu, 24. dakikada yine ortada hiçbir şey yokken rakip oyuncunun ayağına kaydı ve faul yaptı. 2. sarı karttan oyundan atılan Gökhan Alsan'a, Kırmızı-Beyazlı taraftarlar sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

Yorumlar (5)
Bülent Saat 5 ay önce
Çeksin gitsin, bu formayı giymeyi haketmiyor
Hilmi 5 ay önce
Bu çocuğun menşeini iyi araştırmak lazım. Resmen takımı sabote etti yani sattı.
Baba samsunn 5 ay önce
Yedek kalmasının intikamını arkadaşlarını ve samsunsporumuzu bedava kırmızı kart görerek aldı kadro dışı yap ertuğrul hocam yüksel başkanım kimse samsunspordan büyük değil yazık değil mi ya
METİN 5 ay önce
GÖKHAN NADİR BİRLİKTE İHANET ETTİLER ŞEHRİ TERK ETSİNLER GEREKLİ AĞIR CEZA VERİLİP SÜRESİZ KADRO DIŞI. GÖKHAN YEDEK BIRAKILMASININ İNTİKAMINI ALDI
Ogün Odaci55 5 ay önce
Bûyûk bir ceza verip tesislerdende uzaklastirilmali.Takim ile ilismiyo tamamen kesilmeli bu saatten sonra Sade zarar verir.Bi cif aldimda Ertuhrul hocaya bunu yapcani biz biliyorduk nasil oldu bu tungaya düstü aklim basmiyor.